CROSS CULTURAL CONSULTING

EDUKACJA MIĘDZYKULTUROWA

Szkolenia związane z szeroko pojętą edukacją międzykulturową stanowią ważny pion w naszej działalności.

XXI wiek jest świadkiem wielkich globalnych zmian, które stanowią głębokie wyzwanie dla kultury oraz tego, jak pracujemy i żyjemy razem. Cały świat staje się globalną wioską, a wiedza na temat innych kultur jest szczątkowa lub oparta na stereotypach. Marifa udostępnia zestaw narzędzi, które muszą znać osoby, organizacje i społeczności, aby w tym świecie poruszać się, nie oceniać, ale rozumieć różnice wynikające z pochodzenia, rasy, wyznania, przynależności etnicznej.

 

 

Jesteśmy waszymi partnerami w relacjach międzykulturowych i zarządzaniu zmianami. Nasza bogata kombinacja akademickich referencji, profesjonalnej wiedzy i osobistych doświadczeń oznacza, że rozumiemy kulturę pod każdym względem - i możemy pomóc ci ją zrozumieć.

Niezależnie od tego, czy jesteś międzynarodowym studentem, który chce dostosować się do nowej rzeczywistości akademickiej, profesjonalistą, który chce efektywniej pracować z lokalnym biurem, czy też wykonawcą który chce poprawić swoje globalne kompetencje, możemy Ci pomóc. Oferujemy indywidualne usługi, w tym globalne oceny umiejętności, szkolenia poprzedzające wyjazd i szkolenia przed repatriacją, porady dotyczące dylematów kulturowych oraz coaching i mentoring.

A może Twoja organizacja, jak szkoła, przedszkole, urząd, firma, stoi w obliczu wyzwań kulturowych, które utrudniają jej skuteczność, zdolność do szybkiej zmiany i adaptacji oraz konkurencyjności na globalnym rynku? Pomagamy uczniom adaptować się w nowych społecznościach i uczymy, jak witać osoby obce kulturowo. Możemy pomóc waszym zespołom sprzedaży przygotować się do wejścia na nowy rynek, wasze jednostki biznesowe budują globalne kanały liderów, wasze globalne zespoły zajmują się problemami z komunikacją i waszymi zespołami HR, które chcą aktywnie zatrudniać, zatrzymywać i wykorzystywać utalentowanych pracowników z różnych środowisk – my wiemy, jak się do tego przygotować.

 

 

Społeczeństwa poszukują naszej pomocy w zakresie wskazówek dotyczących nadchodzących wydarzeń związanych z różnorodnością, ułatwiają dialog dotyczący różnorodności, doradzają, jak skutecznie pracować poprzez nieporozumienia w społecznościach wielokulturowych, oraz szkolą się w budowaniu relacji i świadczeniu usług w kulturowo kompetentny sposób.

Bardzo chętnie angażujemy się we współpracę z organizacjami pozarządowymi i non profit. Świat się zmienia… Nie przegap tego.

 

 

WordPress Theme built by Shufflehound. http://www.marifa-szkolenia.pl/ - Wszelkie prawa zastrzeżone. 2018r